Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Throse4
Παρόμοια θέματα
    Σύνδεση
    Ψευδώνυμο μέλους:
    Κωδικός:
    Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
    :: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
    Πρόσφατα Θέματα
    » MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΓΙΑ ΠΕΣ......
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    »  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Εθνική έρημος...
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Το αστερακι μου!!!!!
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    Παρόντες χρήστες
    2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

    Κανένας

    Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
    ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
    Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
    Συνταγές από το GreekCook.gr
    ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

     

     ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!!

    Πήγαινε κάτω 
    3 απαντήσεις
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ΔΕΣΠΟΙΝΑ
    Admin
    Admin
    ΔΕΣΠΟΙΝΑ


    Αριθμός μηνυμάτων : 1540
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
    Ηλικία : 68
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!!   ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ - 0:10

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    Έχεις γενέθλια σήμερα…σαν σήμερα πριν χρόνια ήρθες στον κόσμο με μόνο σκοπό να τον ομορφαίνεις. Και τα κατάφερες! όταν κοιτάς στα μάτια νομίζει κανείς πως είναι το κέντρο όλου του κόσμου. αυτά τα υπέροχα υγρά ματάκια που παίζουν στο φως των κεριών, που γλυκαίνουν τη ψυχή με ένα και μόνο βλέμμα. Ικανά να δώσουν σε μένα την ασχετη την έμπνευση να γράψω γιαυτα στοίχους ονειρεμένους!
    Πόσο φτωχη είμαι αλήθεια, τώρα που θέλω να σου πω χρόνια πολλά το καταλαβαίνω, είναι τόσο λίγες οι λέξεις που γνωρίζω. Μα ακόμα κι αν μιλούσα όλες τις γλώσσες του κόσμου πάλι λίγες θα ήταν.
    Είσαι ένα κορίτσι που το κέφι και η χαρά πηγάζουν ανεξάντλητα από μέσα σου μοιράζοντας αισιοδοξία σε όποιον τυχερό καθίσει δίπλα σου! Το χαμόγελο σου, θεέ μου αυτό το ουράνιο χαμόγελο! Που αποτυπώνετε σε κάθε φωτογραφία σε κάθε παρέα, όπου κι αν βρίσκεσαι! Γελάς και εμείς ακούμε μουσική, γελάς και ξεχνούμε τα πάντα, γελάς και νομίζεις πως χορεύουν οι άγγελοι!
    Έχεις γενέθλια σήμερα και ο κόσμος δεν το ξέρει για να σου πει χρόνια πολλά! Κι όμως ξέρεις πόσοι άνθρωποι θα θέλανε να στο πούνε σήμερα; Όλοι αυτοί που εσύ βοηθάς καθημερινά,. Είσαι γιατρός αλλά όχι στο επάγγελμα αλλά στο λειτούργημα!
    Δεν περνάς και γράφεις μόνο συνταγές για την ίαση του σώματος αλλά σκορπάς το κέφι σου, τον καλό σου λόγο, την φροντίδα για να νιώσει ο συνάνθρωπος σου καλύτερα!
    Ναι πολλοί είναι αυτοί που θέλουν να σου πούνε χρόνια πολλά! Δεν βλεπόμαστε συχνά αλλά πιστεψε με εγώ σε νιώθω κάθε μέρα κοντά μου! Σε κάθε τραγούδι που ακούω, σε κάθε άρωμα που μυρίζω, σε κάθε εικόνα που φαντάζομαι.
    Όποια κι αν είναι η πορεία της ζωής σου εγώ να ξέρεις θα είμαι πάντα δίπλα σου, δορυφόρος της ύπαρξης σου. Και αν ποτέ χρειασθείς την βοήθεια μου θα γίνω κάστρο απόρθητο, πανοπλία ατσάλινη και δεν θα αφήσω τίποτα να σε πληγώσει!


    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



    Χρόνια πολλά Αννουλα μου!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://dream.forumgreek.com
    anna

    anna


    Αριθμός μηνυμάτων : 923
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
    Ηλικία : 59
    Τόπος : Αθήνα

    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!!   ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΠαρ 19 Αυγ - 6:29

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]24]Είμαι καλά. Χαιρετίσματα, φιλιά.

    Αγαπημένη μου φίλη, σε ευχαριστώ από καρδιάς!!

    Πάντα σε σκέπτομαι, πάντα σ'αγαπώ.

    Φίλη μου είμαι καλά. Σε σκέπτομαι και σ'αγαπώ.

    Είμαι καλά. Χαιρετισμούς πολλούς.Σε φιλώ.

    Απέραντη φιλία. Ζεστά φιλιά.

    Χίλιες χαρές. Χίλιες ευχές. Χίλια φιλιά.
    Η φιλία μου είναι φλόγα που έρχεται να ζεσταίνει την καρδιά σου. Σ'αγαπώ πολύ.

    Είσαι το κομμάτι που λείπει απ'την καρδιά μου.


    Φιλία παντοτινή να μας ενώνει.

    Λουλούδια για σήμερα, φιλία για πάντα.

    Πάντα θα σ'αγαπώ.Πολλά φιλιά.

    Η αγάπη του κόσμου είναι για λίγο. Η δική μας φιλία είναι για πάντα.

    Μια μέρα σαν κι αυτή θα ήθελα να είμαστε μαζί, να σου πω πόσο αξίζει η φιλία σου

    Φίλη μου, να μην ξεχνάς ποτέ πως σε αγαπώ και σε καταλαβαίνω.

    Ένα φιλί σου στέλνω φιλικό και ένα άγγιγμα απλό. Αν το νοιώσεις θα είναι η φιλία μου για σένα.

    Και σήμερα και πάντα σε σκέφτομαι.

    Με την σκέψη πάντα κοντά σου.


    Σε έχω επιθυμίσει, καλη μου φίλη. Πολλά φιλιά.Ελα msn μια μερα να τα πούμε!!

    Με όλη μου την αγάπη. Πολλά φιλιά.

    Με τους ευγενικότερους χαιρετισμούς και τις καλύτερες ευχές μου.

    Πάντα σε σκέφτομαι
    Στην αγαπημένη μου φίλη με όλη μου την αγάπη.
    ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΩΣΤΗΣ
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
    CYRANO

    CYRANO


    Αριθμός μηνυμάτων : 1260
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2010
    Ηλικία : 57
    Τόπος : Αθηνα

    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!!   ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΔευ 22 Αυγ - 7:36

    Ευγενικη και γενναιοδωρη Αννουλα δεξου και τις δικες μου ευχες, εστω καθυστερημενες. Να εισαι παντα ευτυχισμενη με τους ανθρωπους που αγαπας, οπως και συ γνωριζεις να σκορπιζεις απλοχερα την καλωσυνη γυρω σου, εαν κρινω απο τα γραφομενα της Οικοδεσποινας. Εχεις φαινεται το σπανιο προσον να δειχνεις αφιλοκερδη αλτρουισμο τριγυρω χωρις να 'καιγεσαι', παρ' ολον που αυτο παραμενει κινδυνος. Προσεχε την Αννουλα και χαρισε το γλυκο σου χαμογελο σε οσους εχουν το προνομιο να σε γνωριζουν.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    anna

    anna


    Αριθμός μηνυμάτων : 923
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
    Ηλικία : 59
    Τόπος : Αθήνα

    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!!   ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!! Icon_minitimeΣαβ 6 Οκτ - 14:47

    Επειδή ηδη περασε πολύυυυυυυς καιρος απο τα προηγούμενα γεννεθλια...ειπα να σας

    φερω ενα ομορφο γλυκο να σας κεράσω,και ας ειναι αργά!!!!!Εξ αλλου δυό χρονιές

    τώρα ειχα αρρωστήσει πολύ σοβαρα...αλλα ο μεγαλοδυναμος ΘΕΟΣ με εκανε καλά!!!

    Εστω δικαιούστε φίλοι μου ενα γλυκο για να ειμαι σιδερενια εγώ και η φίλη μου


    που ξερει οτι την αγαπώ!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
     
    ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Στο Πλανητάριο γιόρτασε τα γενέθλιά του ο Μίκης

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: KAΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ :: ΕΥΧΕΣ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ-
    Μετάβαση σε: