Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας   Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Icon_minitimeΠεμ 1 Ιουλ - 4:12

Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας Image

«Σ’ ένα χωριό έξω από την Λάρισα βρήκαμε την περασμένη Τρίτη τον Οδυσσέα! Ένα πολύ ταλαιπωρημένο σκυλάκι, περίπου ενάμιση έτους, που σίγουρα δεν είχε την τύχη με το μέρος του. Το ποδαράκι του διαλύθηκε καθώς το άτυχο ζώο πάτησε δόκανο, που προορίζονταν για αγριογούρουνο, και είναι βέβαιο ότι θα χρειαστεί να χειρουργηθεί άμεσα!

Αυτό που μας απασχολεί περισσότερο είναι ότι βγήκε θετικός στο τεστ ερλιχίωσης και λεϊσμανιας και έχει και αναιμία. Μεταφέρθηκε αμέσως σε κτηνιατρική κλινική στην οποία και θα παραμείνει για τη θεραπεία του. Το κόστος της θεραπείας του Οδυσσέα υπερβαίνει τις οικονομικές μας δυνατότητες και ζητάμε την βοήθεια όλων σας. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο 6980614665 με την Νόνικα».
zougla.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Ο Οδυσσέας χρειάζεται τη βοήθεια σας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ-ΖΩΑ-ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ :: ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ-ΖΩΑ-ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ-
Μετάβαση σε: