Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 14, στις Τρι 27 Δεκ - 2:22
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
CYRANO

CYRANO


Αριθμός μηνυμάτων : 1260
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2010
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΔευ 27 Αυγ - 6:54


Καλησπερα Απολυτο Θηλυκο, ξεκουραστο απογευμα. Επιτελους μπορω να σε αποκαλεσω με τον χαρακτηρισμο που σου ταιριαζει και σου ανηκει περισσοτερο απο καθε αλλην που τα διψασμενα ματια μου κοιταξαν ποτε. Εισαι η προτεραιοτητα και οχι δευτερη επιλογη. Ξερω να συγχωρω και δεν εκδικουμαι, το χιουμορ μου μονον ειναι λιγο αγροτοβουκολικο. Εσυ ξερεις να συγχωρεις, το χιουμορ π.χ.; Δεν το πιστεψα ποτε οτι εισαι η ψιλικατζου της Καισαριανης, ηρωιδα της Αντιστασης, συγχρονη Λα Πασσιοναρια, κλπ.. Δεν τα πηρα στο κρανιο, αλλα με την καταλληλη δοση χιουμορ. Τωρα τα πραγματα ειναι στην θεση τους. Στην νεα σου καρριερα θα βοηθησεις πολυ περισσοτερο τον λαο σου να ξεπερασει τα πολλα του προβληματα. Εχεις και το υφος της Δασχαλας του Λαου, η αλληλεγγυη και αλληλοβοηθεια σου πηγαινουν. Ενα καλο λογο ετοιμο για ολους, συμβουλες και εκρηκτικες φωτογραφιες καλλιτεχνικες παντοτε, για να απελευθερωθει ο λαος απο τα απωθημενα του και τις αναστολες του. Τι αλλο να γραψω, τα ειπα ολα, και συ καταλαβες περισσοτερα. Οσο για την υποκρισια, ειμαι πολυ βαθεια λυπημενος αν αυτη ειναι η εικονα που δινω. Ποια ψεμματα;;. Οταν πεθανει η καημενη η γιαγια και βρεθω μονος σ' αυτην την ξενη για μενα χωρα, πολυ πιθανον θα φυγω εξ αναγκης. Αυτο ειναι το ψεμμα;;; Δεν γραφεις ποτε τιποτε, καθεσαι και φορτιζεις και θυμωνεις και αστραφτεις και βροντας, ενω το πραγμα μπορει να εχει την απλουστερη λυση και καταληξη. Εφοσον μου εδωσες την εντυπωση οτι επιθυμεις να οχυρωθεις πισω απο ρολους και να κρατησεις αποσταση για να περασει χρονος, το σεβασθηκα. Να μην το σεβομουν και να αντιμετωπιζα τις συνεπειες;;; Για σκεψου τι μπελαδες βρεθηκαν εμπρος μου κατα καιρους για χατηρι σου. Μπορει και να μην τους ξερεις ολους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ 30 Αυγ - 6:44

Καλησπερα Παρεακι μου!!!!!μου ελειψες!!!πως περασατε το καλοκαιρι σας???Γεια σου και σε σενα Κυριακο!!!!εισαι καλα????Τι ειναι ολα αυτα που μου γραφεις παλι????Λοιπον αποφασισα να πιουμε εκεινον τον καφε που μου ελεγες.πες μου που και ποτε!!!!



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
CYRANO

CYRANO


Αριθμός μηνυμάτων : 1260
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2010
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 12 Σεπ - 1:42

Ασυναρτησιες χωρις ειρμο και νοημα γραφω παλι, εγινα βαρος στην κοινωνια. Περναω κατα τις 6.30 μμ απο την πλατεια στο Κολωνακι , π.χ. αυριο Πεμπτη, μεθαυριο Παρασκευη. Αναμεσα στο da Capo και "Περος"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ 6 Οκτ - 14:12

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΕΔΩ...ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!!ΑΧΧΧΧΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΣΤΑΛΓΗΣΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΥΛΟΥΠΩΝΩ ΛΙΓΟ ΠΑΛΙ...ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ??????ΦΙΛΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:10

Καλησπερα φιλαρακια μου!!!!!

Αννουλα μου γλυκια ολα καλα!!!
Καλα κανεις και το φτιαχνεις κι εγω οπου και να παω δεν το εγκαταλειπω θα περασω εστω και για μια καλησπερα το αγαπαω μωρε!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 16 Οκτ - 7:38

Καλησπερα Παρεακι μου!!!!

Πολλα συμβαινουν πολλα με τρεχουν αλλα και εσενα δεν σε ξεχνω προσπαθω να ερχομαι οσο πιο πολυ μπορω γιατι σε αγαπω βρε!!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
CYRANO

CYRANO


Αριθμός μηνυμάτων : 1260
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2010
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 16 Οκτ - 13:25

Και εγω το ιδιο Παρεακι μου, αλλα κοιταξε που φθασαμε. Δεν ειμαι angry, ειμαι very sad.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CYRANO

CYRANO


Αριθμός μηνυμάτων : 1260
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2010
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 17 Οκτ - 8:52

Καλησπερα αστερι υπερλαμπρο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 17 Οκτ - 14:12





[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ 1 Δεκ - 14:40

ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΟΡΤΙΝΟ!!!!!!

ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΥΡΙΟ!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΔευ 3 Δεκ - 10:55

Καλησπερα Παρεακι μου!!!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 8:15

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ Ν ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜΑΚΙ ΜΟΥ...ΚΑΠΟΥ ΚΟΠΑΣΑΝ ΟΛΑ...ΟΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ...ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ...ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΚΑΙΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ...ΟΛΟΙ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ...ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ!!!ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ...ΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ...ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ....ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΩ ΓΙΟΡΤΙΝΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ .....ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ...ΑΝ ΔΕΝ ΔΡΑΣΟΥΝ......ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ......!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ 13 Δεκ - 5:58

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Καλησπέρα σε ολη την παρεα!!

Να εχετε ένα όμορφο άπόγευμα!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....   ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ..... - Σελίδα 22 Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48

Προσπάθησα να χορτάσω την παρουσια σου..
Να αρκεστώ σε οσα μου προσέφερες και ας μη μπορουσα να σου δώσω τα πάντα..
Συμβιβάστηκα με ένα "που και που" .."ίσως".."θα δούμε"
και διέγραψα το "συνέχεια" και το "πάντα" που τόσο επιθυμούσα..
Γέμισα με σιωπές τις στιγμές μας...φοβούμενη μην σε τρομάξουν οι λέξεις...
Τελικά σε τρόμαξα κι εφυγες...;;;
Γιατί...;;;

Σε αγαπαω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
 
ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 22 από 22Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22
 Παρόμοια θέματα
-
» Το μπάσκετ είναι...
» Τι σόι άνδρας είναι ο δικός σου
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ- ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ :: KAΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-
Μετάβαση σε: