Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 14, στις Τρι 27 Δεκ - 2:22
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως.   δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως. Icon_minitimeΠεμ 26 Αυγ - 2:45

Μια έκπληξη μας περίμενε από το Google μια και έδωσαν στη δημοσιότητα μια λίστα με τα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]. Παρόμοια λίστα μέχρι τώρα υπήρχε διαθέσιμη μόνο από την Alexa οπότε σίγουρα έχει αρκετό ενδιαφέρον να συγκρίνουμε τις δυο λίστες.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Φυσικά προς το παρόν δεν υπάρχει η δυνατότητα να δούμε πως διαμορφώνεται η λίστα των δημοφιλέστερων ιστοσελίδων τοπικά όμως φαντάζομαι πως αφού έγινε η αρχή δε θα αργήσει να ακολουθήσει και η επέκταση της.
Η λίστα αυτή δημιουργήθηκε για να καλύψει ανάγκες του διαφημιστικού προγράμματος του Google και θα ανανεώνεται κάθε μήνα. Για κάθε ιστοσελίδα αναφέρεται η κατηγορία του, οι επισκέπτες και οι επισκέψεις που έχει καθώς και το αν δέχεται διαφημίσεις.
Τα στοιχεία αυτά μπαίνουν αυτομάτως και μάλλον υπάρχουν και λάθη μια και για παράδειγμα όταν τσέκαρα το sheblogs μου το έβγαλε σε μια κατηγορία για στίχους τραγουδιών παρόλο που δεν θυμάμαι να έχουμε έστω και μία σχετική δημοσίευση. Φαντάζομαι όμως πως στην πορεία θα διορθώσουν τους αλγόριθμους τους ή εστω θα διορθωθούν κάποια πράγματα όπως οι κατηγορίες χειροκίνητα από τους ιδιοκτήτες των ιστοσελίδων ή ακόμα και τα στατιστικά μέσω του google analytics σε περίπτωση που το επιτρέψει ο ιδιοκτήτης της κάθε ιστοσελίδας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
δημοφιλέστερα 1000 sites παγκοσμίως.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ- ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ :: KAΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-
Μετάβαση σε: