Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Πρόσφατα Θέματα
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Παρ 3 Ιουν - 23:07
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

Τι παρατηρω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Τι παρατηρω

Δημοσίευση  CYRANO Την / Το Δευ 13 Σεπ - 13:56

Συγχαρητηρια για την τελειοποιηση και την απαλειψη ολων των μικροπροβληματων που δυσχεραιναν την πλοηγηση.Δημοσιευσεις γινονται ευκολοτερες.Αν μπορουσες μονο να μετονομασεις το μπλογκ Συρανο σε "ειδησεις απο το Συμπαν" ή κατι παρομοιο??θα το διαβαζαν περισσοτερο.Το ρολοι χτυπαει τις μισες ωρες.Δεν καταφερα να διαβασω τι γραφει στο αβαταρ της ονειροπαγιδας.Πολυ καλα εκανες και συμπεριελαβες και το παρεακι μας διπλα στην ονειροπαγιδα.Εβαλες μεγαλη ενεργεια να τελειοποιησεις , χρειαζεσαι ισως καποια ξεκουραση.Ωραιοτατο και το ηλιοβασιλεμμα...Πως παν τα κεφια??
CYRANO

Αριθμός μηνυμάτων : 1260
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2010
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Τι παρατηρω

Δημοσίευση  ΔΕΣΠΟΙΝΑ Την / Το Δευ 20 Σεπ - 7:27

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΚΥΡΙΑΚΟ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!!!ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΜΙΛΗΤΟΣ!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΛΟΓΚ ΣΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΒΑΖΕΙς ΕΚΕΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ!ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΑΝΟΙΞΗς ΠΟΛΛΑ ΤΟΠΙΚ ΟΠΩς ΓΙΑ ΣΚΕΨΕΙς ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΣΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΗΓΚΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΙΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΜΟΝΟ
ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Όταν το σκοτάδι είναι βαθύ, μπορείς να δεις τ’ αστέρια.
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1539
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

http://dream.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης