Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 ΛΙΒΑΝΟΣ Κατασκοπος του Ισραηλ συλλαμβανεται

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
CYRANO

CYRANO


Αριθμός μηνυμάτων : 1260
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2010
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα

ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΛΙΒΑΝΟΣ Κατασκοπος του Ισραηλ συλλαμβανεται   ΛΙΒΑΝΟΣ    Κατασκοπος  του  Ισραηλ  συλλαμβανεται Icon_minitimeΤετ 30 Ιουν - 1:11

Τεχνικος σε εταιρια κινητης τηλεφωνιας του Λιβανου συνεληφθη την Τριτη 29 Ιουνιου, οταν απηγγελθη κατηγορια οτι κατασκοπευε για το Ισραηλ τα 15 τελευταια χρονια.Η συλληψη αυτη ειναι η τελευταια σε μια σειρα πολλων τετοιων ( 40+) ,στο διαστημα του χρονου που περασε, οποταν ο Λιβανος εξαρθρωσε πολλα ισραηλινα δικτυα κατασκοπων(14).Η εξελιξη αυτη συμβαδιζει με την μεταστροφη στην πολιτικη της χωρας εγγυτερα προς την Συρια, εφοσον ο πρωθυπουργος Σααντ Χαριρι επεισθη τελικα οτι η Συρια δεν ηταν υπευθυνη για την δολοφονια του πατερα του, επισης πρωθυπουργου Ραφικ Χαριρι.Την παραπληροφορηση αυτη διερρεε και προωθουσε το Ισραηλ, με την βοηθεια φιλων και συνοδοιπορων του στα διεθνη μεσα ενημερωσης.
Υπενθυμιζεται οτι στην Ελλαδα το σκανδαλο των υποκλοπων μεσω VODAPHONE ακομα περιμενει να διερευνηθει.Κανενα προσωπο δεν εχει κατηγορηθει, κανενας ενοχος δεν εχει ονομασθει.Η εταιρια μονον "τιμωρηθηκε" με διοικητικο προστιμο 71 εκατομ. ευρω, που δεν προκειται να πληρωσει.Το δικτυο κατασκοπιας πισω απο την εταιρια εμεινε στο απυροβλητο.Η κυβερνηση, που πριν την εκλογη της το ελεγε σκανδαλο, τωρα δεν κανει τιποτα.Η "ανεξαρτητη " δικαιοσυνη ειναι και αυτη στο ποστο της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΛΙΒΑΝΟΣ Κατασκοπος του Ισραηλ συλλαμβανεται
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΙΣΡΑΗΛ :Εκτοξευση κατασκοπευτικου δορυφορου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ :: ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ-
Μετάβαση σε: