Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Throse4
Παρόμοια θέματα
    Σύνδεση
    Ψευδώνυμο μέλους:
    Κωδικός:
    Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
    :: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
    Πρόσφατα Θέματα
    » MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΓΙΑ ΠΕΣ......
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    »  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Εθνική έρημος...
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Το αστερακι μου!!!!!
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    Παρόντες χρήστες
    1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

    Κανένας

    Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
    ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
    Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
    Συνταγές από το GreekCook.gr
    ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

     

     Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου

    Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    anna

    anna


    Αριθμός μηνυμάτων : 923
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
    Ηλικία : 59
    Τόπος : Αθήνα

    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου   Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου Icon_minitimeΤετ 14 Ιουλ - 12:54

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Έτοιμη να δώσει μία από τις δυσκολότερες μάχες της ζωής της είναι η Καίτη Φίνου εάν τα αποτελέσματα της βιοψίας επιβεβαιώσουν το χειρότερο σενάριο... ''Δε φοβάμαι τον καρκίνο'' δηλώνει η Καίτη Φίνου, που έχει αποδείξει ότι ξέρει να τα βγάζει πέρα στα δύσκολα...

    Μιλώντας στο Tlife η Καίτη Φαίνου αποκάλυψε το σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει. Τον περασμένο Γενάρη άρχισε να έχει αιμοραγίες. Τα οικονομικά όμως προβλήματα που αντιμετωπίζει δεν της επέτρεπαν να επισκεφθεί κάποιον ιδιώτη γιατρό, ενώ η ίδια δεν είχε συγκεντρώσει τα απαραίτητα ένσημα για να ανανεώσει το βιβλιάριο υγείας της.

    Έτσι η Καίτη δεν αντιμετώπισε εγκαίρως το πρόβλημα, αν και οι ζαλάδες ολοένα και πύκνωναν. Εκεί κοντά στο Πάσχα σχεδόν λιποθύμησε, ενώ βρισκόταν στο σπίτι μιας φίλης της, κι αυτό ήταν που τελικά την έκανε να πάρει την απόφαση και να μιλήσει στον γιατρό της.

    Εκείνος τη συμβούλεψε να μπει στο νοσοκομείο κι έτσι η Καίτη έκανε εισαγωγή στο ''Έλενα'' για μία μέρα, προκειμένου να υποβληθεί σε εξετάσεις. Τα αποτελέσματα της βιοψίας αναμένονται την επόμενη εβδομάδα και τότε κι εκείνη θα ξέρει...

    "Δεν φοβάμαι τον καρκίνο! Ξέρω πια τι είναι ο καρκίνος" δηλώνει με δύναμη ψυχής, αφού έχει χάσει από την επάρατη νόσο και την μητέρα της και τον αρραβωνιαστικό της αδελφής της.

    Η ίδια παραμένει ''αντράκι'' και αποφασισμένη να τα βγάλει πέρα και μ' αυτή τη δυσκολία... Άλλωστε τα τελευταία 12 χρόνια είναι για την Καίτη ένας συνεχής αγώνας. Σοβαρά οικονομικά προβλήματα και περιπέτειες με την υγεία της. ''Αυτή είναι η ζωή μου'' εξομολογείται και δηλώνει αποφασισμένη να μην αφήσει το θέατρο.

    "Το θέατρο δεν θα το αφήσω με τίποτα. Έχω σκληρύνει πολύ μετά απ' όλα όσα έχω περάσει" λέει χαρακτηριστικά και μαθαίνουμε ότι ετοιμάζει κάτι... εναλλακτικό για την επόμενη σεζόν.

    Ευχόμαστε από καρδιάς να πάνε όλα καλά και να βγει και πάλι νικήτρια! Άλλωστε η Καίτη είναι μαχητής...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
     
    Τα αποτελέσματα της βιοψίας περιμένει η Καίτη Φίνου
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Μπελίντα Καίτη – (Αικατερίνη Πολιτοπούλου)ΒΙΟΓΡΑΦΙΑ

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ :: ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ-
    Μετάβαση σε: