Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 BOULE Το γονιδιο παραγωγης σπερματος

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
CYRANO

CYRANO


Αριθμός μηνυμάτων : 1260
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2010
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα

BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: BOULE Το γονιδιο παραγωγης σπερματος    BOULE    Το  γονιδιο  παραγωγης  σπερματος   Icon_minitimeΚυρ 18 Ιουλ - 10:31

Το γονιδιο ονομασθηκε BOULE, και απαιτειται αποκλειστικα για την παραγωγη σπερματος απο τα εντομα ως τα θηλαστικα.Για τον λογο αυτον συναγεται οτι εμφανισθηκε για πρωτη φορα σε ενα κοινο προγονο, αρα πρεπει να εχει ηλικια περιπου 600 εκατομ. ετων.Η ερευνα εγινε στο Πανεπιστημιο Νορθγουεστερν στο Ιλλινοι.Ελπιζεται οτι θα βοηθησει στην επιλυση της ανδρικης στειροτητας, καθως και για την συνθεση ανδρικου αντισυλληπτικου.Ειχε ανακαλυφθει αρχικα το 2001 απο τον ιδιο επιστημονα που εκανε τις τελευταιες διαπιστωσεις, τον κ. Χσου.




geia eisai edw? lol! ελλαδαρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
BOULE Το γονιδιο παραγωγης σπερματος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΓΟΝΙΔΙΟ ΜΟΝΟ ΑΝΑΖΗΤΕΙ ΞΕΝΙΣΤΗ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ BLOGS :: BLOG CYRANO-
Μετάβαση σε: