Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες   Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες Icon_minitimeΤετ 21 Ιουλ - 2:09

Ένα ντοκιμαντέρ που έχει ήδη αρχίσει να γυρίζει η Άννα Βίσσυ (θα αφορά τη ζωή της ελληνίδας σταρ backstage), σε σκηνοθεσία της Κριστίν Κρόκος, φλερτάρει ο Alpha, και το οποίο θα έχει συνολικά 10 επεισόδια.


Mε την Άννα Βίσση συζητάει ο ALPHA για ένα ντοκιμαντέρ που έχει αρχίσει να γυρίζει ήδη η τραγουδίστρια υπό τις σκηνοθετικές οδηγίες της Κριστίν Κρόκος και το οποίο θα έχει συνολικά 10 επεισόδια και θα αφορά τη ζωή της ελληνίδας σταρ όταν σβήνουν τα φώτα της σκηνής.
Το πρωτότυπο concept έρχεται από το εξωτερικό και παρακολουθεί της ζωής μιας σταρ πίσω από τις κάμερες. Πιο συγκεκριμένα, θα βλέπουμε το backstage της ζωή της, από την ώρα που ξυπνάει μέχρι και την ώρα που πάει για ύπνο.
Τα ραντεβού της Άννας Βίσση με τα στελέχη του ALPHA δίνουν και παίρνουν αυτές τις μέρες και το πιο πιθανόν είναι να καταλήξουν σε συμφωνία προκειμένου το συγκεκριμένο πρότζεκτ να κάνει πρεμιέρα με την έναρξη της σεζόν.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Η Ζωή μιας Σταρ, πίσω από τις κάμερες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μπορεί ο άνδρας να κερδίσει την καρδιά μιας Γυναίκας ?....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ-
Μετάβαση σε: