Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα";

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα";   Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα"; Icon_minitimeΤετ 21 Ιουλ - 2:13

Tρεις φορές την εβδομάδα θα βλέπουμε την ομάδα του Ράδιο Αρβύλα τη νέα σεζόν, από τη συχνότητα του ΑΝΤ1.


Ο Αντώνης Κανάκης ζήτησε να μειώσουν τις εμφανίσεις τους, κάτι που έδεσε και με τον προγραμματισμό του καναλιού.
Έτσι τις Πέμπτες θα μεταδίδονται οι αγώνες του UEFA και τις Παρασκευές τα live του Χ-FACTOR.
Eπίσης γίνονται και σκέψεις για ένα ρετούς στο κόνσεπτ της σατιρικής εκπομπής, ή ακόμα και αλλαγή του τίτλου.
Το πιο πιθανόν πάντως είναι να διατηρηθεί η γνωστή συνταγή με την παρουσίαση του σατιρικού Τop 20, ενώ υπάρχει ακόμη η σκέψη κάθε Τρίτη η εκπομπή να ξεκινάει στις 21.00 σε μια σπέσιαλ έκδοση της, μέχρι τις 23.00 απέναντι από τον Λάκη Λαζόπουλο. (Από MediaNewz).

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Τι αλλάζει τη νέα σεζόν στο "Ράδιο Αρβύλα";
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αλλάζει το σκηνικό του καιρού

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ-
Μετάβαση σε: