Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!    Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!  Icon_minitimeΠαρ 20 Αυγ - 5:24

Μια δυσάρεστη έκπληξη περίμενε ένα νιόπαντρο ζευγάρι την πρώτη κιόλας νύχτα του γάμου του, όταν η σύζυγος ανακάλυψε ότι ήταν αλλεργική στο σπέρμα του αγαπημένου της. Και μη νομίσετε ότι ο Μάικ και η Τζούλι Μπόιντ από το Εϊμπροτζ της Πενσιλβάνια περίμεναν την πρώτη νύχτα του γάμου τους για να κάνουν σεξ, αφού ήταν μαζί δύο χρόνια.

Ομως εκείνο το πρώτο βράδυ της νέας ζωής που ξεκινούσαν μαζί αποφάσισαν να κάνουν σεξ χωρίς προφυλάξεις, μιας που επιθυμούσαν και οι δύο να αποκτήσουν σύντομα παιδί. Λογάριαζαν όμως χωρίς τον ξενοδόχο, αφού η Τζούλι σχεδόν ταυτόχρονα με την επαφή ένιωσε αφόρητους πόνους, σαν να είχε βελόνες μέσα στο σώμα της. Το ίδιο οδυνηρό αποτέλεσμα είχαν και οι επόμενες επαφές τους, οπότε ξεκίνησαν μαραθώνιο επισκέψεων σε γιατρούς και εξετάσεων. Τα αποτελέσματα έδειξαν ότι οι πόνοι της Τζούλι προέρχονταν από το σπέρμα του Μάικ. Η Τζούλι πάσχει από υπεραισθησία στο σπερματικό πλάσμα. Το σώμα της αναγνωρίζει το σπέρμα σαν μια άγνωστη πρωτεΐνη, όπως για παράδειγμα ένας αλλεργικός τη γύρη.

Το χειρότερο όμως ήταν ότι οι γιατροί εξήγησαν στο ζευγάρι ότι θα πρέπει να εγκαταλείψει το όνειρο της απόκτησης παιδιού, όχι μόνο επειδή εκείνη είναι αλλεργική στο σπέρμα του άντρα της, αλλά κι επειδή ο οργανισμός της το καταστρέφει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Αλλεργική στο σπέρμα του συζύγου της!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ- ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ :: ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ......-
Μετάβαση σε: