Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA    Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA  Icon_minitimeΠεμ 2 Σεπ - 10:56

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Τη πρώτη εβδομάδα του Οκτωβρίου θα κάνει πρεμιέρα σύμφωνα με πληροφορίες μας το νέο talk show του εκδότη Πέτρου Κωστόπουλου στον ALPHA, με προσωρινό τίτλο ''Όσο νυχτώνει''.

Η εκπομπή θα είναι σε χαλαρό κλίμα, με ιδιαίτερο ύφος και θα φιλοξενεί κάθε φορά δύο ή τρεις επώνυμους ανθρώπους. Το πρωτότυπο talk show θα έχει ζωντανή ορχήστρα και θα γυρίζεται με την παρουσία κοινού.
Συνεργάτης στον αέρα της εκπομπής (κάτι σαν τον Περρή στον Θέμο) του Πέτρου Κωστόπουλου θα είναι ο ραδιοφωνικός παραγωγός Βαγγέλης Χαρισόπουλος.Καλεσμένοι στη πρώτη εκπομοπή του εκδότη θα είναι η διάσημη παρουσιάστρια και φίλη του Ρούλα Κορομηλα, ο Γιώργος Λιάγκας και η Σάσα Μπάστα.medianiouz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]





Αναρτήθηκε από Espres στις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Πέτρος Κωστόπουλος: Πότε κάνει πρεμιέρα η εκπομπή του στον ALPHA
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Νέο τηλεπαιχνίδι στον Alpha
» Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε ο Πέτρος Φιλιππίδης
» Πρεμιέρα αύριο για το X-Factor

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ- ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ :: ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ......-
Μετάβαση σε: