Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι;   Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι; Icon_minitimeΤετ 8 Σεπ - 1:52

Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι;

8 Σεπτεμβρίου, 2010

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Φωτιά έχουν πάρει το τελευταίο διάστημα οι φήμες που θέλουν τη Ζέτα Μακρυπούλια και τον Μιχάλη Χατζηγιάννη να είναι κάτι παραπάνω από φίλοι.
Δημοσιεύματα κάνουν λόγο πως ο διάσημος τραγουδιστής και η όμορφη παρουσιάστρια αποτελούν το νέο love story της showbiz.
Οι δυο τους άρχισαν να κάνουν πιο στενή παρέα τις μέρες του καλοκαιριού απολαμβάνοντας μαζί τις καλοκαιρινές τους διακοπές στην Πάρο, τη Σαντορίνη και την Κύπρο.
Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες αναφέρουν πως η σχέση τους μετρά ήδη 3 μήνες.
Και ενώ οι φήμες για το καινούριο ζευγάρι της showbiz οργιάζουν δεν έχουμε ποτέ δει κάποιες κοινές τους φωτογραφίες από τις διακοπές του καλοκαιριού, γιατί απλά μπορεί να έτυχε να βρεθούν στο ίδιο νησί, αλλά μπορεί και όχι…


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
 
Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μιχάλης Χατζηγιάννης - Καλοκαιρινή περιοδεία
» Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ-
Μετάβαση σε: