Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Throse4
Παρόμοια θέματα
    Σύνδεση
    Ψευδώνυμο μέλους:
    Κωδικός:
    Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
    :: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
    Πρόσφατα Θέματα
    » MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΓΙΑ ΠΕΣ......
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    »  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Εθνική έρημος...
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Το αστερακι μου!!!!!
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    Παρόντες χρήστες
    1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

    Κανένας

    Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
    ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
    Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
    Συνταγές από το GreekCook.gr
    ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

     

     Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2;

    Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ΔΕΣΠΟΙΝΑ
    Admin
    Admin
    ΔΕΣΠΟΙΝΑ


    Αριθμός μηνυμάτων : 1540
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
    Ηλικία : 68
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2;   Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2; Icon_minitimeΤετ 8 Σεπ - 1:56

    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2;

    8 Σεπτεμβρίου, 2010


    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

    Την Έρρικα Πρεζεράκου θέλουν πολλά δημοσιεύματα να κάθεται στην καρέκλα της κριτικής επιτροπής του «Dancing With the Stars II».
    Η ίδια μίλησε για τα επόμενα τηλεοπτικά της βήματα στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Star, δηλώνοντας πως αυτή τη στιγμή δε συζητάει κάτι τέτοιο , ενώ για το χορευτικό σόου δήλωσε πως για μέλος της κριτικής επιτροπής δεν το σκέφτεται.
    Ωστόσο τόνισε πως η εμπειρία που έζησε στο παιχνίδι από όπου βγήκε και νικήτρια της άρεσε πάρα πολύ και της αρέσει να μαθαίνει συνεχώς καινούρια πράγματα.
    Αξίζει να σημειωθεί πως έπειτα από τη συμμετοχή και τη νίκη της στο χορευτικό σόου έχει γίνει περιζήτητη και οι πάντες πασχίζουν για μια συνέντευξη της, με τις μετοχές της ίδιας να εκτοξεύονται στα ύψη.


    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://dream.forumgreek.com
     
    Η Έρρικα Πρεζεράκου κριτής στο Dancing With the Stars 2;
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » DANCING WITH THE STARS

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ-
    Μετάβαση σε: