Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother»

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother»   Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother» Icon_minitimeΤετ 8 Σεπ - 2:04

Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother»

8 Σεπτεμβρίου, 2010


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η Ρούλα Κορομηλά θα παρουσιάζει σύμφωνα με δημοσιεύματα τα Live Shows του «Big Brother», καθώς δέχτηκε την πρόταση από το κανάλι του Alpha την οποία είχε κατηγορηματικά αρνηθεί η Ελένη Μενεγάκη.
Η ξανθιά παρουσιάστρια η οποία επέστρεψε για τα καλά μπροστά από τις κάμερες θα βρίσκεται κοντά στους παίκτες του σπιτιού, του Μεγάλου Αδερφού και θα μοιράζεται τις δυσκολίες, τα άγχη και τις ανησυχίες τους, ενώ θα αποτελεί τον συνδετικό κρίκο μεταξύ παικτών και τηλεοπτικού κοινού.
Η ίδια δήλωσε ενθουσιασμένη για το project, καθώς έχει παρακολουθήσει το εν λόγω reality σε διάφορες διεθνείς εκδοχές του.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
 
Η Ρούλα Κορομηλά παρουσιάστρια του «Big Brother»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Ρούλα μέσα στο σπίτι του Big Brother!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ-
Μετάβαση σε: