Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές;   Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές; Icon_minitimeΤετ 8 Σεπ - 2:09

Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές;

8 Σεπτεμβρίου, 2010


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το όνομα τους συζητήθηκε πολύ το τελευταίο διάστημα και συνεχίζει να συζητιέται μέχρι και σήμερα, αφού αυτό που διαβάσαμε ακόμα δεν μπορούμε να το πιστέψουμε.
Ο λόγος για την Ελένη Μενεγάκη και τον Ματέο Παντζόπουλο που δημοσιεύματα τους θέλουν εκτός από ζευγάρι στη ζωή και τηλεοπτικό ζευγάρι.
Σύμφωνα λοιπόν με ρεπορτάζ που προβλήθηκε στο δελτίο ειδήσεων του Star, ο Ματέο θα βρεθεί δίπλα στην Ελένη Μενεγάκη στην πρωινή εκπομπή της «Καφές με την Ελένη».
Πληροφορίες από το δελτίο του Star αναφέρουν πως ο επιχειρηματίας και σύντροφος της παρουσιάστριας θα έχει τη δική του στήλη στον «Καφέ με την Ελένη», η οποία θα είναι σχετική με την υγιεινή ζωή όπως γιόγκα, πιλάτες, υγιεινή διατροφή αλλά και τα βιολογικά προϊόντα.
Αν η εν λόγω είδηση αληθεύει τότε τα νούμερα της AGB θα πάρουν φωτιά και με την ίδια να βρίσκεται και πάλι στο προσκήνιο, αφού πέρυσι βρισκόταν με το διαζύγιο φέτος με το love story της.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
 
Ελένη Μενεγάκη και Ματέο Παντζόπουλος συμπαρουσιαστές;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ-
Μετάβαση σε: