Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα   Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα Icon_minitimeΤετ 8 Σεπ - 2:30

Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα

8 Σεπτεμβρίου, 2010


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μια μεγάλη συναυλία αφιέρωμα στον Βασίλη Τσιτσάνη διοργανώνεται στο Θέατρο του Λυκαβηττού την Παρασκευή 17 Σεπτεμβρίου, με αφορμή τη συμπλήρωση 25 χρόνων από τότε που έφυγε από κοντά μας.
Η συναυλία τελεί υπό την αιγίδα του Δήμου Αθηναίων και δίνει την ευκαιρία στο κοινό που λάτρεψε τον κορυφαίο Έλληνα λαϊκό συνθέτη να κρατήσει ζωντανή τη μνήμη του, και στους νεότερους να συμμετέχουν σε μια συναυλία γιορτή.
Στη μεγάλη αυτή γιορτή μνήμης στο Βασίλη Τσιτσάνη συμμετέχουν οι: Μελίνα Ασλανίδου, Γλυκερία, Κώστας Μακεδόνας, Δημήτρης Μπάσης, Μαριώ, Μπάμπης Στόκας, Μπάμπης Τσέρτος και Μαίρη Λίντα, καθώς και ο κορυφαίος μουσικός στο μπουζούκι Μανώλης Καραντίνης.
Τους τραγουδιστές που αναφέρθηκαν θα συνοδεύσει η Ορχήστρα Βασίλης Τσιτσάνης που γνωρίζουν πολύ καλά το έργο του μεγάλου λαϊκού συνθέτη.
Εισιτήρια για τη μεγάλη αυτή συναυλία στο Λυκαβηττό, προπωλούνται από την Πανεπιστημίου 39, καθώς και στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] με την τιμή στα 30 ευρώ.


Newslink Hellas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
 
Βασίλης Τσιτσάνης: Συναυλία αφιέρωμα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΦΙΕΡΩΜΑ!!!!!
» Γιατί τσατίστηκε ο Αγιος Βασίλης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΘΕΑΤΡΟ-
Μετάβαση σε: