Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη!   Όταν η Ζέτα ήπιε καφέ με την Ελένη! Icon_minitimeΔευ 27 Σεπ - 9:20

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Η Ζέτα Μακρυπούλια σήμερα το πρωί ήταν καλεσμένη στην πρεμιέρα της Ελένη Μενεγάκη. Η γνωστή ηθοποιός έκανε ποδαρικό στην εκπομπή ''Καφές με την Ελένη''. Η Ζέτα ήταν φανερά ανανεωμένη και αδυνατισμένη. Είναι ένα πρόσωπο που μας απασχόλησε αρκετά την χρονιά που μας πέρασε αφενός για την παρουσίαση της στο ''Dancing with the stars'' και αφετέρου για τις φήμες που την ήθελαν να διατηρεί δεσμό με τον Γιάννη Λάτσιο.

Η Ελένη την καλοσώρισε στην εκπομπή λέγοντας: ''Είναι ένα άτομο που χαίρομαι να βλέπω και ευχαριστιέμαι στις συναντήσεις μας. Στο χώρο που δουλεύουμε είναι πολύ δύσκολο να βρίσκει κανείς ανθρώπους που μπορεί να εμπιστευτεί και να ακούσει αυτά που λες''.

Όταν την ρώτησε η Ελένη Μενεγάκη εαν είναι ερωτευμένη, η ίδια είπε ότι: ''Τα τελευταία χρόνια επειδή γενικότερα πάντα λέω ναι στον έρωτα, ήθελα να ερωτευτώ, τυπικά όμως νομίζω ότι ήθελα γιατί ουσιαστικά πιστεύω θα μου συνέβαινε. Πέρυσι δεν ήμουν ερωτευμένη, ήμουν όμως πολύ καλά. Γιατί σιγά σιγά άρχισα να πατάω στα πόδια μου ξανά, να φτιάχνω τη ζωή μου, αργά αργά, ήθελα να ζήσω το κάθε βήμα και το κατάφερα''.

Μετά όταν η παρουσιάστρια τη ρώτησε τι τίτλο θα έβαζε στο καλοκαίρι της, η Ζέτα είπε: ''Αυτό το καλοκαίρι ήταν ένα πάρα πολύ ωραίο καλοκαίρι, αλλά τίτλο τώρα δυσκολεύομαι να σου βάλω, έχω αρχίσει και ζεσταίνομαι όπως καταλαβαίνεις. Είχα χρόνια να περάσω τόσο ωραίο καλοκαίρι... πολλά, δεν φανταζόμουν ότι μπορούσε να ξανασυμβεί. Είχε κάποιες διαφορές το φετινό καλοκαίρι, που έκαναν να περάσω πολύ καλύτερα από τα προηγούμενα καλοκαίρια'', δήλωσε χαρακτηριστικά χωρίς να ωστόσο να αποκαλύψει ποιές ήταν αυτές οι διαφορές.


');}//]]>