Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου!   Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου! Icon_minitimeΔευ 27 Σεπ - 9:22

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ο Αντώνης Ρέμος παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή ''10 με 1 μαζί''και μίλησε μεταξύ άλλων για την Υβόννη Μπόζνιακ, την Ζέτα Μακρυπούλια και την αγαπημένη του ομάδα τον Ηρακλή. Ο Γιώργος Καραμέρος και ο Σπύρος Χαριτάτος μας έδωσαν μια γεύση από τη συνέντευξη με τον διάσημο τραγουδιστή, αλλά αύριο θα την δούμε ολοκληρωμένη... Δήλωσαν μάλιστα ότι αυτο το έκαναν για να μη φανεί "περίεργο" επειδή η Ελένη απέναντι είχε καλεσμένη τη Ζέτα Μακρυπούλια.

Για την Υβόννη δήλωσε: ''Είναι μια γνωριμία που έτσι ξαφνικά προέκυψε''

Για την Ζέτα παραδέχτηκε ότι: ''Θεωρώ ότι η Ζέτα για μένα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου''

Για τον Ηρακλή είπε: ''Η ενασχόληση μου με το θέμα του Ηρακλή... το μόνο που έπαθα είναι να χάσω πάρα πολλά, έχασα τα πάντα σχεδόν''.

Ολόκληρη την συνέντευξη θα την απολάυσουμε αύριο στην εκπομπή ''10 με 1 μαζί''




TLife
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
 
Α. Ρέμος: Η Ζέτα υπήρξε ο πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή μου!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Ζέτα Μακρυπούλια και ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ζευγάρι;
» Αν θέλεις να λέγεσαι άνθρωπος
» Ο άνθρωπος που πέταξε το παπούτσι στον πρωθυπουργό

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ-
Μετάβαση σε: