Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Throse4
Παρόμοια θέματα
    Σύνδεση
    Ψευδώνυμο μέλους:
    Κωδικός:
    Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
    :: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
    Πρόσφατα Θέματα
    » MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΓΙΑ ΠΕΣ......
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    »  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Εθνική έρημος...
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Το αστερακι μου!!!!!
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    Παρόντες χρήστες
    1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

    Κανένας

    Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
    ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
    Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
    Συνταγές από το GreekCook.gr
    ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

     

     Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης

    Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ΔΕΣΠΟΙΝΑ
    Admin
    Admin
    ΔΕΣΠΟΙΝΑ


    Αριθμός μηνυμάτων : 1540
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
    Ηλικία : 68
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης  Icon_minitimeΤετ 23 Ιουν - 1:38

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    Ξέρετε τι έκανε ο Άκης όταν ήταν υπουργός εθνικής άμυνας; Αγόραζε για το κράτος τα 4 Χόβερκραφτ τα οποία δεν χρησιμοποιήθηκαν ποτέ και τώρα τα έχουμε για ανταλλακτικά!
    Τα μεταχειρισμένα αποβατικά που κατ'ουσίαν δεν χρησιμοποιήθηκαν ποτέ από το Πολεμικό Ναυτικό αγοράστηκαν το 2000 με εκατοντάδες εκατομμύρια δολλάρια και έχουν παροπλιστεί διότι σύμφωνα με το ΓΕΝ τα οφέλη από...

    την επιχειρησιακή τους χρήση ήταν μηδαμινά, ενώ η πανάκριβη συντήρησή τους τα καθιστά σχεδόν ασύμφορα.

    Τα χρυσοπληρώσαμε , δεν τα χρησιμοποιήσαμε ποτέ και τώρα...
    τα πετάμε στα σκουπίδια !!!

    Συγκεκριμένα τα αποβατικά “Ζάκυνθος” (L-183) και “Ιθάκη” (L-181) βγήκαν σε Έκτακτη Ακινησία (ΕΚΑ) τον Ιανουάριο του 2010 και στη συνέχεια σε μόνιμη ακινησία, με στόχο σταδιακά να "κανιβαλιστούν", δηλαδή να πάρουν τα ανταλλακτικά και τα μείζονα εξαρτήματά τους για να συντηρηθούν τα άλλα δύο, τα “Κέρκυρα” (L-182) και “Κεφαλληνία” (L-180) τα οποία επίσης σαπίζουν στην ακινησία.

    Γύρευε τώρα πόσα χρήματα πήγαν και που...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://dream.forumgreek.com
     
    Έτσι "έτρωγε" τα χρήματα του δημοσίου ο Άκης
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » ΞΟΡΚΙΑ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ :: ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ-
    Μετάβαση σε: