Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist''

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist''   Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist'' Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ - 12:31

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Λαμπερή όπως πάντα και έχοντας στο πλευρό της τον Brad Pitt εμφανίστηκε στην πρεμιέρα της ταινίας της "Ο Τουρίστας" η Angelina Jolie που δήλωσε ότι η ταινία αυτή έχει "λίγο από όλα, δεν παίρνει στα σοβαρά τον εαυτό της, σε κάνει να περνάς καλά και παρουσιάζει μυστήριο και έρωτα".
Σε ερώτηση τι την έκανε να γυρίσει αυτήν την ταινία, είπε χαριτολογώντας: "η Βενετία και το Παρίσι" για να προσθέσει: "ποτέ δεν είχα παίξει την τέλεια κυρία. Θεωρώ ότι είναι πραγματικά μεγάλη πρόκληση να ενσαρκώσω μια ηρωίδα τόσο πολύ Ευρωπαία, κομψή και τόσο ξένη προς τον χαρακτήρα μου".

Η Angelina, που έκοβε την ανάσα μέσα στην άσπρη maxi κασμιρένια τουαλέτα Versace που φορούσε, τόνισε ότι της αρέσει που μεγαλώνει γιατί πιστεύει ότι θα τραβάει λιγότερο την προσοχή των παπαράτσι. "Όσο πιο πολύ θα μεγαλώνω, τόσο περισσότερο θα απομακρύνονται", τόνισε η 35χρονη σούπερσταρ.

Αλλά και ο Brad ήταν 'όλα τα λεφτά' με την εμφάνισή του, με τα μαλλιά του ελαφρώς γκριζαρισμένα και έχοντας επιλέξει μια μαύρη σικάτη καπαρντίνα. Το ζευγάρι ήταν πολύ διαχυτικό μεταξύ του, αφού συνεχώς αγκαλιαζόντουσαν, πιανόντουσαν και κοιτιόντουσαν με βλέμματα γεμάτα έρωτα.

Παρών στην πρεμιέρα ήταν και ο Johnny Depp, συμπρωταγωνιστής της Jolie, ο οποίος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Άστραψαν τα φλας για Depp - Jolie στο ''The Tourist''
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ-
Μετάβαση σε: