Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης   Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης Icon_minitimeΤετ 23 Ιουν - 9:47

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αντίο στην εργένικη ζωή λέει από σήμερα, και τυπικά αφού αρραβωνιάστηκε, ο πρίγκιπας Αλβέρτος του Μονακό-ο πλέον διάσημος εργένης του κόσμου.

Ο 52χρονος Αλβέρτος ανακοίνωσε ότι αρραβωνιάζεται την σύντροφό του Σαρλίν Γουίτστοκ, 32 ετών, πρώην κολυμβήτρια στους ολυμπιακούς αγώνες με την ομάδα της Νότιας Αφρικής και πρώην δασκάλα, πριν ακολουθήσει τον σύντροφό της στο Μονακό.

Η ανακοίνωση που έγινε σήμερα δεν διευκρινίζει ημέρα γάμου αλλά βάζει τέλος στη φημολογία που αναπτύχθηκε, όσον αφορά στη σχέση του ζευγαριού και τις προοπτικές της. «Πέρασαν 30 χρόνια από τον θάνατο της μητέρας του Γκρέις Κέλι, 30 χρόνια που περιμένουν μια πρώτη κυρία, μια πριγκίπισσα, μια ονειρεμένη ομορφιά, λάμψη...», σχολίασε το γαλλικό περιοδικό «Point de Vue», που έχει κάνει εκτενή αφιερώματα στο παρελθόν στη ζωή του Αλβέρτου.

Όπως δήλωσε εκπρόσωπος του παλατιού, ο Αλβέρτος συνάντησε την ξανθιά Γουίτστοκ το 2000, όταν εκείνη επισκέφτηκε το Μονακό, για να πάρει μέρος σε κολυμβητικούς αγώνες. Αν και στους Ολυμπιακούς του Σίδνεϊ το 2000 δεν κέρδισε κάποιο μετάλλιο, είχε βραβευτεί με το χρυσό στους Παναφρικανικούς Αγώνες το 1999, στα 100 μέτρα ελεύθερο. Η Σαρλίν Γουίτστοκ ζει στο πριγκιπάτο του Μονακό από το 2006.

Με βάση το πρωτόκολλο του πριγκιπάτου, τα ζευγάρια των γαλαζοαίματων πρέπει να αφήνουν να περάσουν έξι μήνες ανάμεσα στον αρραβώνα και την ημερομηνία του γάμου.

Ο πρίγκιπας Αλβέρτος έχει δύο παιδιά αλλά, δεδομένου του ότι γεννήθηκαν εκτός γάμου, κανένα από τα δύο δεν μπορεί να τον διαδεχτεί στο θρόνο. Το 2005 ο ίδιος ανακοίνωσε ότι απέκτησε ένα γιο από τη σχέση που είχε με μια πρώην αεροσυνοδό και το 2006 παραδέχτηκε ότι έχει και μια κόρη (έφηβη σήμερα), καρπός του δεσμού του με μια γυναίκα από την Καλιφόρνια. Αν και η βασιλεία του πατέρα του, πρίγκιπα Ρενιέ, καθορίστηκε σε μεγάλο βαθμό από το γάμο του με την Γκρέις Κέλι, ο Αλβέρτος παρέμενε μέχρι τώρα... ορκισμένος εργένης. Γι'αυτό και το 2002 το κοινοβούλιο, για να αποφύγει ενδεχόμενη συνταγματική κρίση στο μέλλον, άλλαξε το σύνταγμα ώστε να επιτραπεί σε έναν από τους γιους των αδερφών του Αλβέρτου να τον διαδεχτεί στο θρόνο, αν ποτέ δεν αποκτήσει ο ίδιος νόμιμο διάδοχο. tanea.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Αποχαιρετά την εργένικη ζωή ο πιο διάσημος εργένης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ :: ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ-
Μετάβαση σε: