Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο   Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο Icon_minitimeΠεμ 10 Φεβ - 10:26

Μπροστά στα μάτια των έκπληκτων στρατιωτών που έκαναν βάρδια σε στρατιωτικό φυλάκιο πίσω από το Κάστρο του Μολύβου στη Λέσβο, δύο ασυνείδητοι κτηνοτρόφοι της περιοχής πυροβόλησαν και σκότωσαν εν ψυχρώ δύο μικρόσωμα αδέσποτα σκυλιά που φρόντιζαν οι φαντάροι έξω από το στρατόπεδο!

Οι δράστες έφτασαν με ένα τζιπ μάρκας Toyota Rav4 και ένα μοτοποδήλατο έξω από το φυλάκιο και, χωρίς να δώσουν σημασία στις εκκλήσεις των στρατιωτών, εκτέλεσαν εν ψυχρώ τα δυο σκυλιά πυροβολώντας τα με καραμπίνες! Όταν οι φαντάροι τους ρώτησαν γιατί διέπραξαν αυτό το έγκλημα, τους έβρισαν και ισχυρίστηκαν ότι τα δύο σκυλιά έτρωγαν τα… πρόβατά τους! Αμέσως μετά, έσπευσαν να εξαφανιστούν.

Οι στρατιώτες κράτησαν τον αριθμό κυκλοφορίας του τζιπ και τον έδωσαν στην τοπική φιλοζωική οργάνωση «Κιβωτό» και σε άλλους φιλοζωικούς συλλόγους από την Αθήνα, οι οποίοι έκαναν καταγγελία στο αστυνομικό τμήμα Καλλονής. Οι αστυνομικοί έκαναν έρευνα στο σημείο, αλλά δεν βρήκαν τους κάλυκες από τις καραμπίνες, τους οποίους οι δράστες φρόντισαν να πάρουν μαζί τους φεύγοντας. Ωστόσο, τα στοιχεία τους είναι γνωστά και αναζητούνται.

ΠΗΓΗ Πρώτο ΘΕΜΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Πυροβόλησαν σκυλιά έξω από στρατιωτικό φυλάκιο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ :: ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ-
Μετάβαση σε: