Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του   Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του Icon_minitimeΠεμ 10 Φεβ - 10:39

Ο πρώην υπουργός Άμυνας και πρώην αρχηγός των ενόπλων δυνάμεων των Φιλιππίνων Άνχελο Ρέγες αυτοκτόνησε μπροστά στον τάφο των γονιών του, εβδομάδες μετά τις κατηγορίες που διατυπώθηκαν σε βάρος του για διαφθορά.

Ο Άνχελο Ρέγες, 65 χρόνων, πυροβολήθηκε στο στήθος, δήλωσε ο υπουργός Υγείας Ενρίκε Όνα, ο οποίος έσπευσε στο νοσοκομείο όπου μεταφέρθηκε ο Ρέγες. Ένας επιστάτης στο κοιμητήριο έκανε γνωστό πως ο Ρέγες αυτοπυροβοληθηκε, αφού ζήτησε από τους συνοδούς του να τον αφήσουν μόνο του στον τάφο και να τον περιμένουν στο αυτοκίνητο.
"Μετά άκουσα ένα πυροβολισμό", είπε ο επιστάτης σε τοπικό ραδιοσταθμό. "Έτρεξα προς το μέρος του και οι γιοι του και οι συνεργάτες του έτρεξαν κι αυτοί. Τον βρήκαμε σωριασμένο πάνω στον τάφο της μητέρας του".

Ο Ρέγες κατηγορούταν ότι δωροκήθηκε με 50 εκατομμύρια πέσος (1,14 εκατομμύριο δολάρια) στο τέλος της θητείας του, ως επικεφαλής των ενόπλων δυνάμεων. Ο ίδιος αρνήθηκε την κατηγορία, η οποία αποκαλύφθηκε από έναν πρώην αξιωματικό των οικονομικών υπηρεσιών του στρατού. Ο τελευταίος κατέθεσε σε έρευνα της Γερουσίας ότι η πληρωμή ήταν ένα "δώρο αποχώρησης" για την αποστρατεία του Ρέγες και πως η σύζυγος και τα παιδιά του είχαν λάβει επίσης παράνομα μεγάλα χρηματικά ποσά.

Ο Ρέγες είχε κληθεί να εμφανιστεί σήμερα στη Βουλή που διεξάγει χωριστή έρευνα. Ο Άνχελο Ρέγες ήταν αρχηγός των ενόπλων δυνάμεων όταν ο τότε πρόεδρος Τζόζεφ Εστράντα, ο οποίος καταδικάσθηκε αργότερα για διαφθορά, ανατράπηκε το 2001 από μαζική εξέγερση η οποία υποστηρίχθηκε από το στρατό. Έγινε στη συνέχεια υπουργός Άμυνας, Περιβάλλοντος και Ενέργειας στη διάρκεια της διακυβέρνησης της πρώην προέδρου Γκλόρια Μακαπαγκάλ Αρόγιο, η οποία έχει επίσης κατηγορηθεί για διαφθορά.

ΠΗΓΗ ΝΟΟΖ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Υπουργός αυτοκτόνησε στον τάφο των γονιών του
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αυτοκτόνησε σε απευθείας σύνδεση με το Ιντερνετ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ :: ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ-
Μετάβαση σε: