Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Throse4
Παρόμοια θέματα
    Σύνδεση
    Ψευδώνυμο μέλους:
    Κωδικός:
    Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
    :: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
    Πρόσφατα Θέματα
    » MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΓΙΑ ΠΕΣ......
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    »  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Εθνική έρημος...
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » Το αστερακι μου!!!!!
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    » ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    Παρόντες χρήστες
    1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

    Κανένας

    Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
    ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
    Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
    Συνταγές από το GreekCook.gr
    ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

     

     Η ΑΜΥΓΔΑΛΗ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ

    Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    CYRANO

    CYRANO


    Αριθμός μηνυμάτων : 1260
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2010
    Ηλικία : 57
    Τόπος : Αθηνα

    Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Η ΑΜΥΓΔΑΛΗ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ   Η  ΑΜΥΓΔΑΛΗ  ΚΕΝΤΡΟ  ΤΟΥ  ΑΓΧΟΥΣ Icon_minitimeΤετ 16 Φεβ - 7:27

    Εαν απομακρυνετε χειρουργικα την αμυγδαλη του εγκεφαλου σας, δεν θα εχετε ποτε πλεον αγχος. Τοσο απλα ειναι τα πραγματα. Ηλεκτρικα κυκλωματα στην αμυγδαλη, οταν δραστηριοποιουνται, υποδηλωνουν εμφανιση "πηγαιου" αγχους. Στον ανωτερο εγκεφαλο, μια περιοχη του κοιλιακου προμετωπιαιου φλοιου ειδικευεται στην εκτιμηση των κινδυνων. Οταν κυκλωμα της περιοχης ενεργοποιειται ηλεκτρικα, γινεται η αποτιμηση εναλλακτικων προοπτικων, και καταπνιγεται το "πηγαιο" αγχος. Πραγματα λιγο-πολυ γνωστα προσφερονται σε νεα εκδοση απο ερευνητες στο Μπερκλευ. apokries apokries apokries apokries apokries apokries Μπραβο Μπραβο eisai edw? eisai edw? γελιο γελιο τριανταφυλλο τριανταφυλλο τριανταφυλλο
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Η ΑΜΥΓΔΑΛΗ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Γαμμα στο κεντρο

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ BLOGS :: BLOG CYRANO-
    Μετάβαση σε: