Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη    Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη  Icon_minitimeΣαβ 26 Μαρ - 9:19

Σκάνδαλο «μαμούθ» 300 εκατ. ευρώ αποκαλύπτει το πόρισμα του ΣΔΟΕ για τα υποβρύχια 214, που φέρνει στο φως της δημοσιότητας η εφημερίδα Realnews.
Το πόρισμα περιλαμβάνει τεράστια ποσά, εταιρείες «μαϊμού», ανυπόγραφα έγγραφα και αμέτρητα έργα αντισταθμιστικών ωφελημάτων που έμειναν στα χαρτιά.

Σύμφωνα με την έκθεση 82 σελίδων στην υπόθεση εμπλέκονται περισσότερα από 70 άτομα, μεταξύ των οποίων τρεις πρώην γενικοί διευθυντές εξοπλισμών, μέλη των διοικήσεων των Ναυπηγείων Σκαραμαγκά, αξιωματικοί του Πολεμικού Ναυτικού και μέλη των επιτροπών διενέργειας και παρακολούθησης των επίμαχων συμβάσεων.
Οι 32 από τους συνολικά 37 μέχρι στιγμής εμπλεκόμενους ζήτησαν και πήραν προθεσμία για τις 28 Απριλίου από τους εισαγγελείς του Τμήματος Οικονομικού Εγκλήματος που διερευνούν το σκάνδαλο των υποβρυχίων, τύπου 214, του πολεμικού ναυτικού.
Παράλληλα, η εφημερίδα αποκαλύπτει ότι είναι και στην τελική ευθεία οι έρευνες των δικαστικών και διωκτικών αρχών για τα ακίνητα και τις καταθέσεις του Α. Τσοχατζόπουλου, εντός και εκτός Ελλάδος.
Την ίδια ώρα το Μέγαρο Μαξίμου, όπως αναφέρει το δημοσίευμα, προσανατολίζεται στη σύσταση εξεταστικής επιτροπής για τον Άκη Τσοχατζόπουλο και τυχόν άλλα πολιτικά στελέχη που εμπλέκονται στο σκάνδαλο των υποβρυχίων, εκτός κι αν οι έρευνες του ΣΔΟΕ για «μαύρο» πολιτικό χρήμα φέρουν αποτέλεσμα και πλέον επιληφθεί η ποινική Δικαιοσύνη.

newsbomb.gr
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Η έκθεση του ΣΔΟΕ που «καίει» τον Άκη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ :: ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ-
Μετάβαση σε: