Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά   H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά Icon_minitimeΠεμ 15 Ιουλ - 2:09

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά

Mετά το "Ηθική και Χυδαιότητα" που δε βρήκε το δρόμο για τις ελληνικές αίθουσες, η Μαντόνα επιμένει να πειραματίζεται ως σκηνοθέτης, με ακόμα μια μεγάλου μήκους ταινία, που ξεκίνησε να γυρίζει στην Ουαλία...


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Mετά το "Ηθική και Χυδαιότητα" που δε βρήκε ποτέ το δρόμο για τις ελληνικές αίθουσες, η Μαντόνα επιμένει να πειραματίζεται ως σκηνοθέτης, με ακόμα μια μεγάλου μήκους ταινία, που ξεκίνησε να γυρίζει στην Ουαλία, προκαλώντας το έντονο ενδιαφέρον των ντόπιων κατοίκων. Το "W.E." εξερευνά δύο παράλληλες ερωτικές ιστορίες, με κυριότερη αυτή του Βασιλιά Εδουάρδου Η’ της Ουαλίας και της Αμερικανίδας Γουόλις Σίμπσον, για χάρη της οποίας παραιτήθηκε από τον θρόνο του για να γίνει έτσι ο μοναδικός μονάρχης στην ιστορία της Μεγάλης Βρετανίας που άφησε το αξίωμά του οικειοθελώς.
Για το σενάριο συνεργάστηκε με τον Αλεκ Κεσισιάν, τον σκηνοθέτη του ντοκιμαντέρ "Στο κρεβάτι με τη Μαντόνα", που προκάλεσε αντιδράσεις στη δεκαετία του ‘90. Η ταινία θα κινείται σε δύο επίπεδα συνδέοντας τη δεκαετία του ’30 και τον απαγορευμένο Εδουάρδου - Σίμπσον με το σήμερα. Η Άμπι Κόρνις θα ερμηνεύει μια σύγχρονη γυναίκα που μετά από έναν αποτυχημένο γάμο, βυθίζεται σε τέλμα, μέχρι που ανακαλύπτει τη Γουίλι Σίμπσον και ερευνώντας την ιστορία της, η ζωή της αλλάζει.
Ο Τζέιμς Φοξ και ο γιος του, Λόρενς, θα ερμηνεύσουν τον βασιλιά Γεώργιο Ε’ και τον γιο του, ενώ ως Εδουάρδο θα δούμε τον Τζέιμς Ντ’ Αρσι. Αν εξαιρέσει κανείς τις μάλλον θετικές κριτικές που απέσπασε για την "Εβίτα", οι απόπειρες της Μαντόνα στο σινεμά δε στέφθηκαν από επιτυχία. Από το "Ψάχνοντας απεγνωσμένα τη Σούζαν" και το "Ντικ Τρέισι" έως το "Ενοχο κορμί" και το "Η κυρία και ο ναύτης" (με σκηνοθέτη τον πρώην, Γκάι Ρίτσι), η βασίλισσα της ποπ συνεχίζει να φλερτάρει με τη βιομηχανία του σινεμά, επιλέγοντας ωστόσο να το προσεγγίζει από τη θέση πίσω από την κάμερα. Η ταινία αναμένεται να κυκλοφορήσει μέχρι το τέλος του 2011.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
 
H Μαντόνα και η ερωμένη του βασιλιά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ-
Μετάβαση σε: