Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman;   Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman; Icon_minitimeΤρι 28 Σεπ - 8:10

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μία γυναίκα από το York της Αγγλίας φωτογράφισε κάτι πολύ παράξενο κατά τη διάρκεια των φετινών καλοκαιρινών διακοπών της.
Η Αbbey Linfoot, 22 ετών, επισκέφθηκε πριν λίγους μήνες την Ευρώπη μαζί με το αγόρι της και τράβηξαν μία πολύ παράξενη φωτογραφία σε ένα δρόμο της Νυρεμβέργης στη Γερμανία.
Όταν κοίταξε τη φωτογραφία προσεκτικότερα, παρατήρησε κάτι πάνω από τα κτίρια της φωτογραφίας το οποίο δεν μπόρεσε να εξηγήσει.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

«Τραβήξαμε πολλές φωτογραφίες στο ταξίδι μας αλλά σχετικά με τη συγκεκριμένη φωτογραφία, όταν επιστρέψαμε πίσω στο αυτοκίνητο, παρατήρησα ότι κάτι παράξενο είχε αποθανατιστεί», είπε η Abbey, η οποία σπουδάζει στο Πανεπιστήμιο του Newcastle. «Απλά σκέφτηκα τι είναι αυτό; Είναι πολύ περίεργο, αλλά δεν μπόρεσα να το εξηγήσω», πρόσθεσε.
Η νεαρή γυναίκα έδειξε τη φωτογραφία στους φίλους, την οικογένειά της και σε έναν φοιτητής φωτογραφίας αλλά κανείς τους δεν μπόρεσε να δώσει μία σαφή εξήγηση.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

«Σκέφτηκα ότι πρόκειται για έναν άγγελο, για ένα χερουβείμ», είπε έκπληκτη η μητέρα τής, Bev. «Επίσης, μου ήρθε στο μυαλό ο Buzz (κινηματογραφικός ήρωας της ταινίας Toy Story) αλλά θα μπορούσε κάλλιστα να είναι μία μέλισσα ή ένα είδος εντόμου», πρόσθεσε.
Η ίδια, πάντως, έψαξε, βρήκε και συνέδεσε κάπως… «περίεργα» τη φωτογραφία με ένα ατύχημα που σημειώθηκε κοντά στη Νυρεμβέργη στις 5 Σεπτεμβρίου όταν σε ένα show που γινόταν στον αέρα βρήκε το θάνατο ένας άνθρωπος και τραυματίστηκαν άλλοι 40.

Τι πιστεύετε ότι είναι αυτό που απαθανάτισε ο φακός; Παιχνίδια του φακού με το φως, κάποιο είδος εντόμου ή κάτι άλλο;
Προσωπικά δε μπορώ να πω τι είναι, αλλά… δεν σας θυμίζει λίγο τον θρυλικό Mothman;


(Πηγή)[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

(Mothman έχει περιγραφεί ως ένας άνθρωπος μεγέθους πλάσμα με λαμπερά κόκκινα μάτια και τα φτερά μιας πεταλούδας.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
 
Παιχνίδι του φακού, έντομο ή ο… Mothman;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ- ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ :: ΠΑΡΑΞΕΝΑ-ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ-
Μετάβαση σε: