Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Throse4
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 “Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση”

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Admin
Admin
ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 1540
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: “Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση”   “Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση” Icon_minitimeΚυρ 3 Οκτ - 1:33

“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση”

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η πρώτη επαφή της Τίνκερμπελ με τους ανθρώπους, έρχεται στη μεγάλη οθόνη και είναι γεμάτη ανατροπές


Πρωταγωνιστές
Ακούγονται οι φωνές των: ΜΕΪ ΓΟΥΙΤΜΑΝ, ΛΟΡΕΝ ΜΟΟΥΤ, ΜΑΪΚΛ ΣΙΝ, ΛΟΥΣΙ ΛΟΥ, ΠΑΜΕΛΑ ΑΛΝΤΟΝ, ΡΕΪΒΕΝ ΣΙΜΟΝΕ



Σκηνοθεσία
ΜΠΡΑΝΤΛΕΪ ΡΕΪΜΟΝΤ

Σενάριο
ΜΠΟΜΠ ΧΙΛΓΚΕΝΜΠΕΡΓΚ & ΡΟΜΠ ΜΟΥΡ

Ημερομηνία Προβολής
Πέμπτη, 30 Σεπτεμβρίου 2010

Διάρκεια
78'

Είδος Ταινίας
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ


Υπόθεση

Η πρώτη επαφή της Τίνκερμπελ με τους ανθρώπους, έρχεται στη μεγάλη οθόνη και είναι γεμάτη ανατροπές…. Χρόνια πριν τη γνωριμία της με τη Γούεντι και τα Χαμένα Παιδιά η Τίνκερμπελ γνώρισε τη Λίζι, ένα μικρό κορίτσι με ακλόνητη πίστη στη δύναμη της νεραϊδόσκονης και στο μαγικό κόσμο που κατοικούν οι νεράιδες! Κατά τη διάρκεια της καλοκαιρινής επίσκεψης των νεραϊδών στα ανθισμένα λιβάδια της Αγγλίας, δύο πολύ διαφορετικοί κόσμοι θα ενωθούν για πρώτη φορά και η Τίνκερμπελ θα αναπτύξει ένα πολύ ισχυρό δεσμό με ένα μικρό κορίτσι που μοιάζει να έχει ανάγκη από νέους φίλους.

Κριτικη

Μια ταινία για κοριτσάκια καθαρά ,όχι για κοριτσάκια που νομίζουν ότι είναι κοριτσάκια ,αλλα για κοριτσάκια μέχρι 12 ετών, τα οποία είναι και αυτά που θα το ευχαριστηθούν. Η Disney προσπαθεία να γυρίσει στις ρίζες της και μια χαρά τα καταφέρνει , αφου η Tinkerbell κρατάει την μαγεία αυτής της clean εικόνας ,της ωραίας μουσικής και της παραμυθένιας γραφής.



NewsIt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dream.forumgreek.com
 
“Η Τίνκερμπελ και η Μεγάλη Νεραϊδοδιάσωση”
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Η μεγάλη φυγή
» ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΤΗ
» ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ-
Μετάβαση σε: