Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Χώρισε για τα μάτια του... James Bond

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χώρισε για τα μάτια του... James Bond   Χώρισε για τα μάτια του... James Bond Icon_minitimeΣαβ 13 Νοε - 11:03

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Η γοητεία του James Bond, Daniel Craig, δεν άφησε ασυγκίνητη την πανέμορφη ηθοποιό Rachel Weisz, η οποία έφτασε σε σημείο να χωρίσει με τον σύντροφό της Darren Aronofsky έπειτα από 9 χρόνια δεσμού και ένα παιδί μαζί του.Την είδηση του χωρισμού επιβεβαίωσαν οι εκπρόσωποι του πρώην ζευγαριού, ενώ οι φήμες θέλουν την Rachel να είναι τρελή και παλαβή με τον Daniel. Ο έρωτας φαίνεται πως χτύπησε τη 40χρονη ηθοποιό στα γυρίσματα της τελευταίας της ταινίας του θρίλερ 'Dream House', στο οποίο υποδύεται τη σύζυγο του Craig. Όπως είπαν διάφορες πηγές από τα γυρίσματα, οι δυο τους είχαν φοβερή χημεία και η Rachel παρασύρθηκε από τον εκρηκτικό χαρακτήρα του συμπρωταγωνιστή της. Μάλιστα, σύμφωνα με τα ξένα δημοσιεύματα, η Rachel ήταν ερωτευμένη εδώ και καιρό με τον Craig και γι’ αυτό αποφάσισε να βάλει τέλος στην προηγούμενη σχέση της. Εκείνος πάντως παραμένει αρραβωνιασμένος με την παραγωγό Satsuki Mitchell.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Χώρισε για τα μάτια του... James Bond
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ- ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ :: ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ......-
Μετάβαση σε: