Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη   Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ - 12:21

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Την αυτοβιογραφική της μουσική παράσταση με τίτλο «Ζωζώ… Ζωή σαν παραμύθι», θα παρουσιάζει έως και τη δεύτερη μέρα του νέου χρόνου, η αιώνια ντίβα του ελληνικού κινηματογράφου, Ζωζώ Σαπουντζάκη. Η τραγουδίστρια - ηθοποιός παρουσίασε το μεσημέρι μικρό δείγμα της παράστασης, που θα «ανεβαίνει» κάθε Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή, στο νεοκλασικό κτήριο της οδού Σατωβριάνδου (Αθήνα), «Αγγέλων Βήμα», έως και τις 2 Ιανουαρίου.

Η αφήγηση επί σκηνής ξεκινά από τα παιδικά χρόνια της καλλιτέχνιδας και βήμα - βήμα ξεδιπλώνει στιγμές από τη ζωή και την καριέρα της. Με συντροφιά της ένα πιάνο και ένα μπουζούκι, η αποκαλούμενη «βασίλισσα της νύχτας», Ζωζώ Σαπουντζάκη, διηγείται σε μία σπάνια προσωπική εξομολόγηση τις αναμνήσεις της και αποκαλύπτει σημαντικές στιγμές της καριέρας της με θεατρικά νούμερα και τραγούδια, που την καθιέρωσαν στο καλλιτεχνικό στερέωμα, επιδιώκοντας να παρασύρει το κοινό στα χνάρια των συναντήσεών της με όλες τις διασημότητες εκείνης της εποχής.

Τη σύλληψη της ιδέας είχε ο Δημήτρης Μαλισσόβας, ο οποίος σκηνοθέτησε την παράσταση και τα κείμενα υπογράφουν ο ίδιος με τον Πάνο Μπρατάκο. Όπως δήλωσε η κ. Σαπουντζάκη, πήρε την απόφαση να κάνει την παράσταση, μετά από παρότρυνση των θαυμαστών της, που επιθυμούσαν να τη δουν και πάλι στη σκηνή.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Επί σκηνής η ζωή της Ζωζώς Σαπουντζάκη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ-
Μετάβαση σε: