Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Throse4
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» MIA KAΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΚυρ 14 Απρ - 3:26 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΠΕΣ......
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΠαρ 6 Δεκ - 16:27 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΙΟ ΜΟΥ!
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΔευ 6 Μάης - 3:40 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» KAI TΩΡΑ......ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΤετ 17 Απρ - 0:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.....
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΚυρ 20 Ιαν - 8:48 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

»  ΓΛΥΚΟ ΜΙΛΦΕΙΓ
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΣαβ 8 Δεκ - 1:54 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Έθιμα των Χριστουγέννων απ’ όλο τον κόσμο!
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 22:09 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΚυρ 2 Δεκ - 14:23 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Γιατί υπάρχει η παλίρροια;
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:39 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Εθνική έρημος...
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 11:35 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» Το αστερακι μου!!!!!
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΔευ 22 Οκτ - 4:58 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ προς ολες τις παρα φυσιν ξανθες
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΣαβ 13 Οκτ - 13:19 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΟΙ ΓΑΛΑΞΙΕΣ ::: ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 13:16 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

» ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ......
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 10:53 από ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 15, στις Τετ 10 Απρ - 8:51
ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Συνταγές από το GreekCook.gr
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΖΩΔΙΩΝ

 

 Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna

anna


Αριθμός μηνυμάτων : 923
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα

Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe   Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe Icon_minitimeΣαβ 11 Δεκ - 12:35

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Αφού κατάφερε να διακωμωδήσει τις περιπετειώδεις ταινίες με το 'MacGruber', ο Ryan Phillippe αποφάσισε να επανέλθει και πάλι στο είδος, υπογράφοντας για να συμπρωταγωνιστήσει μαζί με τους Bruce Willis, Curtis “50 Cent” Jackson και Jenna Dewan Tatum στο 'Set Up'.
Το σενάριο έχουν επιμεληθεί οι Mike Guntherκαι Mike Behrman και τα γυρίσματα πρόκειται να ξεκινήσουν σύντομα στο Μίσιγκαν. Πρόκειται για τρεις φίλους, οι οποίοι πιάνονται στα πράσα την ώρα που διαπράττουν μια ληστεία διαμαντιών, αφού όλα τους πάνε στραβά. Ακόμα δεν έχει διευκρινιστεί ποιο ρόλο θα παίζει ο καθένας, αλλά μαντεύουμε πως ο Phillippe θα είναι ένας από τους τρεις φίλους.

Αυτό που περιμένουμε να δούμε, είναι ποια θα είναι η σχέση του Willis με την ταινία, ο οποίος έχει ήδη προγραμματίσει να παίξει στην ταινία Ten του Patrick Allesandrin, της οποίας τα γυρίσματα ξεκινάνε επίσης τώρα. Όπως και να έχει, δεν υπάρχουν ακόμα λεπτομέρειες για το πότε αναμένεται να βγει στους κινηματογράφους.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://randevou-ston-aera5.free-game-talk.com/forum
 
Κλέφτες διαμαντιών οι Bruce Willis και Ryan Phillippe
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ_ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΕΑΤΡΟ :: ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ-
Μετάβαση σε: